UAB "Dujonsta" 

    Savo veiklą pradėjome 2017 metų birželio mėnesį. Šiuo metu UAB "DUJONSTA" jungia atsakingų ir kvalifikuotų specialistų komanda, kuri profesionaliai ir lanksčiai pasiruošusi atlikti inžinerinių tinklų montavimo darbus visoje Lietuvoje.
Pagrindinė įmonės veikla -  inžinerinių tinklų statyba (dujotiekis, nuotekos, vandentiekis), dujinių katilų pardavimas, bei montavimas, nuo dokumentacijos parengimo iki atliktų montavimo darbų ir tinklų pridavimo specialioms institucijoms.
Mūsų MISIJA  Atsakingai žvelgiant į kokybe ir kliento poreikius, pasiūlyti optimaliausius įnovatyvius inžinerinių tinklų montavimo sprendimus ir pasirūpinti visais darbų etapais: visų reikalingų dokumentų užsakymu, paruošimu, supildymu, žemės kasimo darbais, montavimu, dokumentacijos suderinimu ir  pridavimu VERT/ESO/Kauno vandenys. Dujinių katilų montavimu, paleidimu bei derinimo darbais.
Mūsų VERTYBĖS būti sąžiningo konkurencijos pavyzdžiu kitiems. Mes visi siekiabe bendro tikslo. Mes gerbiame klientą, išklausome jūsų viziją ir komandiškai, inovatyviai ir kokybiškai siekiame įgyvendinti savo darbus.
Mūsų TIKSLAS - Būti lyderiaujančia konkurencinga įmone. Mes pasitelksime geriausius darbų atlikimo sprendimus, kokybiškai, inovatyviai ir sparčiai  atliksime numatytus darbus , taip auginsim verslą ir didinsime klientų ratą bei jūsų pasitikėjimą. 

Atestatai ir Sertifikatai

Įmonėje įdiegta integruota kokybės, darbuotojų kompetencijos ugdymo, sveikatos ir saugos bei aplinkosaugos vadybos sistema, atitinkanti tarptautinių standartų reikalavimus. Darbuotojai yra atestuoti savo srities specialistai LR teisės aktų nustatyta tvarka.